LT

Naujienos

2016 12 15
Didesnės galimybės įsidarbinti „Regitroje“: paskelbta egzaminuotojų atranka Kaune, Utenoje, Šiauliuose, Alytuje

2016 m. gruodžio 15 d., Vilnius. Įvertinusi 2016 m. rugsėjį Specialiųjų tyrimų tarnybos atlikto antikorupcinio vertinimo dėl darbuotojų priėmimo į pareigas viešajame sektoriuje išvadas, valstybės įmonė „Regitra“ priėmė sprendimą įgyvendinti pateiktas rekomendacijas bei toliau tobulinti įmonės personalo sistemą atsirenkant kvalifikuotus ir motyvuotus darbuotojus.

„Šią vasarą įvykę struktūros pokyčiai lemia, kad kinta ir darbo procesai“, – sako Dalius Prevelis, „Regitros“ generalinis direktorius. „Norime pritraukti pačius geriausius darbuotojus, tam pasitarnaus viešai skelbiamos atrankos“, – teigia jis.

Įmonės vadovas pripažįsta, kad viena svarbiausių įmonės veiklų – vairavimo teorijos ir praktikos egzaminų priėmimas. Netinkamai atliekamas egzaminuotojo darbas žalingas įmonei, menkina jos reputaciją.   

„Egzaminavimas labiausiai jautri veiklos sritis, todėl labai svarbu, kad visuomenė pasitikėtų mūsų darbu, pasitikėjimas neįmanomas be skaidrumo, skaidrumas – be kriterijų, tad džiaugiuosi, kad mums bendradarbiaujant su mokslininkais pavyko sukurti aiškią egzaminuotojų atrankos sistemą“, – sako „Regitros“ generalinio direktoriaus pavaduotojas Saulius Šuminas.
 
Įmonė egzaminuotojų atrankos sistemą patobulino, bendradarbiaudama su Vytauto Didžiojo universitetu, kuris atliko mokslinę studiją „Pretendentų į vairuotojų egzaminuotojus atrankos į darbą sistemos sukūrimas ir testavimas“ ir pasiūlė naują egzaminuotojų atrankos sistemą.

„Tikiuosi, kad moksliškai pagrįsta, nuosekli, skaidri, pritaikyta įmonės specifikai ir galiojančioms darbo tvarkoms būsimų vairuotojų egzaminuotojų atrankos sistema leis iš anksto atrinkti labiausiai tinkamus darbuotojus ir išvengti netinkamo darbo atlikimo pasekmių“, – sako generalinis direktorius Dalius Prevelis.

Primename, kad įmonės tinklapyje nuo šiol skelbiami visi atrankų į laisvas darbo vietas visuose valstybės įmonės filialuose skelbimai, taip pat turėtų ilgėti atrankų terminai.

Norinčius prisijungti prie valstybės įmonės komandos, kviečiame sekti darbo skelbimų skiltį „Karjera įmonėje“.