Informacija telefonu8 700 55151
LT

Naujienos

2019 12 03
„Regitra“ skelbia dar daugiau išskirtinių numerio ženklų derinių: šiandien internetu bus galima užsisakyti ir LLL kombinaciją

„Regitra“ vėl papildo planuojamų gaminti numerio ženklų derinių sąrašą. Jame – 18 tūkst. naujų raidžių ir skaičių sekų, prasidedančių L raide. Rezervacija internetu prasideda jau šiandien nuo 17 val.,  o „Regitros“ padalinyje – kitą darbo dieną.  

Vardų trumpiniai, inicialai, trys vienodos raidės, laimingi skaičiai ar datos – tai deriniai, kuriuos vairuotojai dažniausiai nori matyti savo automobilių numeriuose. Tad planuojamų gaminti numerių ženklų sąrašas, kurį „Regitra“ nuolat papildo naujais deriniais, yra tikrai populiarus.

Šį kartą bus galima pasirinkti tuos numerio ženklus, kurie prasideda L raide. Galimos skaičių sekos – nuo 001 iki 999. Pavyzdžiui: LLL 001 ar LLT 777. Su visu 18 naujų numerio ženklų raidžių derinių sąrašu lengviesiems automobiliams galima susipažinti žemiau:

LKI, LLE, LLF, LLG, LLH, LLI, LLJ, LLK, LLL, LLM, LLN, LLO, LLP, LLR, LLT, LLU, LLV, LLZ.

„Regitra“ taip pat primena, kad numatomi gaminti numerio ženklai yra skirstomi į 4 grupes, o jų kainos prasideda nuo 75 Eur. Daugiau informacijos apie tai rasite ČIA.

Kaip rezervuoti patikusį derinį?

Pirmenybinė numerio ženklų rezervacija taikoma tiems, kurie užsisako juos internetu. Tai jau bus galima padaryti šiandien nuo 17 val., o atvykusiems į „Regitros“ padalinį kitą darbo dieną – gruodžio 4 d., trečiadienį.

Norint rezervuoti patikusį derinį, pirmiausia reikia prisijungti prie Kelių transporto priemonių registravimo sistemos (eKETRIS). Po to pasirinkti paslaugą „Noriu rezervuoti numerio ženklus“ ir pateikti užsakymą. Numerio ženklai rezervuojami gavus apmokėjimą, o pagaminami – per  5 darbo dienas.

Rezervavus numerio ženklus beliks juos priskirti savo transporto priemonei. Pasikeitus numerio ženklams, bus išduodamas ir naujas registracijos liudijimas. Taupantiems savo laiką, „Regitra“ rekomenduoja užsisakyti jų pristatymą į namus per 1-2 darbo dienas.

Numerio ženklus galima padovanoti

Galbūt nedaugelis žino, tačiau numerio ženklus galima tiesiog padovanoti savo artimiesiems ar draugams, kurie turi ar dar tik planuoja įsigyti automobilį. Norint tai padaryti, pirmiausia juos reikia užsakyti savo vardu ir palikti saugoti pasirinktame padalinyje. 1 metus „Regitra“ tai daro nemokamai.

Na, o tuomet numerio ženklus bus galima perleisti / padovanoti kitam asmeniui. Tokiu atveju su asmeniu, kuriam norima padovanoti numerio ženklus, reikės atvykti į „Regitros“ padalinį, kuriame palikti saugoti numerio ženklai. Siekiant taupyti klientų laiką, dėl vizito padalinyje rekomenduojama užsiregistruoti iš anksto.

Atvykus reikės pateikti tik asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus bei parašyti prašymą dėl numerio ženklų perleidimo kitam asmeniui. Tuomet asmuo, kuriam buvo perleisti numerio ženklai, galės iš karto perregistruoti savo transporto priemonę ir priskirti padovanotus numerio ženklus arba juos taip pat palikti saugoti padalinyje būsimam savo automobiliui.