Informacija telefonu8 700 55151
LT

Naujienos

2022 07 05
„Regitros“ valdybos pirmininke išrinkta nepriklausoma narė Orijana Mašalė

Naujai „Regitros“ valdybai vadovaus Orijana Mašalė, kuri pirmojo valdybos posėdžio metu ketveriems metams buvo išrinkta jos pirmininke. O. Mašalė yra nepriklausoma valdybos narė, turinti kompetencijos strateginio planavimo ir valdymo srityje. Vidaus reikalų ministerija naujos sudėties „Regitros“ valdybą patvirtino šį birželį.

Vidaus reikalų ministrės Agnės Bilotaitės teigimu, skaidrumas, paslaugų prieinamumas ir skaitmenizacija yra pagrindiniai įmonei ir jos naujajai valdybai keliami lūkesčiai. „Tikiu, kad skirtingos valdybos narių patirtys, jų kompetencija ir profesionalumas padės judėti įmonei greičiau ir tvirčiau nubrėžta kryptimi bei sukurti reikiamus įrankius veiklos tobulinimui“, – sako ministrė Agnė Bilotaitė.

Naujos „Regitros“ valdybos sudėtyje dirbs 5 nariai: daugiau nei pusė jų, t. y. 3, yra nepriklausomi, atstovaujantys skirtingoms organizacijos valdymo sritims, taip pat yra 1 valstybės tarnautojas ir 1 darbuotojų atstovas. Nepriklausomais valdybos nariais patvirtinti Orijana Mašalė, Giedrė Blazgienė, turinti kompetencijos klientų aptarnavimo srityje, ir Tomas Tumėnas, turintis kompetencijos finansų srityje. Tuo metu Vidaus reikalų ministerijos atstove tapo Indrė Gasperė, Administravimo departamento Teisės taikymo skyriaus patarėja, o įmonės darbuotojų atstovu – Povilas Ruškus, „Regitros“ Vilniaus filialo Transporto priemonių registracijos vyresnysis specialistas.

„Klientų patirtis, darbuotojų atlygis ir įsitraukimas, paslaugų skaitmenizacija, IT sauga, nulinė tolerancija korupcijai, efektyvus rizikų valdymas, juridinio statuso keitimas – tai yra pagrindiniai mūsų darbo prioritetai. Tikiu, kad su tvirtu akcininko palaikymu, visų įmonės darbuotojų ir valdybos narių komanda pasieksime sutartus tikslus“, – sako „Regitros“ valdybos pirmininkė Orijana Mašalė.

„Regitros“ vadovo teigimu, džiugu, kad į naują valdybą pavyko pritraukti skirtingų savo srities profesionalų.

„Esu įsitikinęs, kad sukauptos patirtys ir turimos kompetencijos padės suvienyti jėgas siekiant svarbių įmonės strateginių tikslų. Tad kartu tikrai turėsime vertingą ir prasmingą laikotarpį, tobulinant paslaugų spektrą, vystant sėkmingą elektroninių paslaugų plėtrą, gerinant klientų patirtis ir taip užtikrinant tvarų įmonės augimą bei artėjimą link patraukliausių darbdavių Lietuvoje“, – sako „Regitros“ generalinis direktorius Vaidas Dominauskas.

 

Raktažodžiai: Regitra, Valdyba