Informacija telefonu8 700 55151
LT

Jei sandoris buvo deklaruotas teikiant įgijimo ir perleidimo deklaracijas ir jis nutrauktas abiejų šalių susitarimu, tokiu atveju pateikti anuliavimo deklaracijas turi abi sandorio šalys.

 

Deklaravimas vyksta tokiu eiliškumu:

 

1. Į „Regitrą“ pirmiausia kreipiasi pirkėjas, t. y. tas asmuo, kuris grąžina transporto priemonę, ir pateikia įgijimo anuliavimo deklaraciją.

Tai galima padaryti „Regitros“ padalinyje. Dėl vizito užsiregistruokite iš anksto ir būsite aptarnauti Jums patogiu laiku:

Užsiregistruoti

„Regitros“ padalinyje Jums reikės pateikti savo asmens tapatybės kortelę ar pasą.

Anuliavimo deklaracijos pildymo kaina padalinyje – 4,20 Eur.

 

2. Tuomet transporto priemonės pardavėjas, t. y. tas asmuo, kuriam grąžinama transporto priemonė, patvirtina preliminarios perleidimo anuliavimo deklaracijos duomenis.

Tai galima padaryti „Regitros“ padalinyje. Dėl vizito užsiregistruokite iš anksto ir būsite aptarnauti Jums patogiu laiku:

Užsiregistruoti

 

Tik atlikus šiuos veiksmus, deklaracijos bus anuliuotos. Pirkėjui bus panaikintas jo vardu sugeneruotas SDK, o pardavėjui bus atstatytas prieš tai jo vardu galiojęs SDK ir tokiu būdu sugrąžinama transporto priemonės nuosavybė.

SVARBU. Jei asmuo, kuris grąžina įsigytą transporto priemonę, ją buvo įregistravęs savo vardu, tuomet transporto priemonę susigrąžinusiam asmeniui per 10 dienų nuo deklaracijų anuliavimo papildomai reikia kreiptis į „Regitrą“ ir ją įregistruoti jau savo vardu (jei ketina su transporto priemone dalyvauti viešajame eisme). Detalesnė informacija pateikiama III, IV ir V žingsniuose. Laiku nesikreipus, transporto priemonė bus išregistruota.