Informacija telefonu8 700 55151
LT

Jei sandoris buvo deklaruotas teikiant vienpusę deklaraciją (perleidimo užsieniečiui, sunaikinimo arba įgijimo be SDK atvejais), tuomet dėl deklaracijos anuliavimo pakanka kreiptis asmeniui, teikusiam vieną iš anksčiau minėtų deklaracijų.

Tai galima padaryti „Regitros“ padalinyje. Dėl vizito užsiregistruokite iš anksto ir būsite aptarnauti Jums patogiu laiku:

Užsiregistruoti

„Regitros“ padalinyje Jums reikės pateikti savo asmens tapatybės kortelę ar pasą.

Anuliavimo deklaracijos pildymo kaina padalinyje – 4,20 Eur.

Tik atlikus šiuos veiksmus, pageidaujama deklaracija bus anuliuota. Jei anuliuojama įgijimo be SDK deklaracija – pirkėjui bus panaikintas jo vardu sugeneruotas SDK, o  jei anuliuojamos perleidimo užsieniečiui arba sunaikinimo deklaracijos, transporto priemonės pardavėjui bus atstatytas prieš tai jo vardu galiojęs SDK ir tokiu būdu sugrąžinama transporto priemonės nuosavybė.

SVARBU. Jei asmuo, kuris grąžina įsigytą transporto priemonę, ją buvo įregistravęs savo vardu, tuomet transporto priemonę susigrąžinusiam asmeniui per 10 dienų nuo deklaracijų anuliavimo papildomai reikia kreiptis į „Regitrą“ ir ją įregistruoti jau savo vardu (jei ketina su transporto priemone dalyvauti viešajame eisme). Detalesnė informacija pateikiama III, IV ir V žingsniuose. Laiku nesikreipus, transporto priemonė bus išregistruota.