Informacija telefonu8 700 55151
LT

Naujienos

2020 06 22
„Regitros“ Panevėžio filiale – naujo standarto teorijos egzaminų klasė

Naujo standarto būsimų vairuotojų teorijos žinių patikrinimui skirta klasė, šiuolaikiškesnės patalpos ir visos paslaugos vienoje vietoje. Būtent tokios naujovės jau nuo šiandien „Regitros“ klientų laukia naujose Panevėžio filialo patalpose, kurių adresas išlieka Pramonės g. 12.

Šiame padalinyje teikiamos visos „Regitros“ paslaugos: transporto priemonių registracijos, vairuotojo pažymėjimų išdavimo ir vairuotojų egzaminavimo.

„Naujosios patalpos yra patogesnės ir pritaikytos klientų poreikiams. Prieš tai tam tikros paslaugos buvo teikiamos kitame netoliese esančiame pastate, o nuo šiol viskas bus pasiekiama vienoje vietoje. Pirmame aukšte aptarnaujami klientai, kuriems reikalingos transporto priemonių registracijos ir vairuotojo pažymėjimų išdavimo paslaugos, antrame – įsikūrusi teorijos egzaminavimo klasė, kuri įrengta pagal naujus standartus. Pastatas taip pat visiškai pritaikytas asmenims su negalia“, – sako „Regitros“ Panevėžio filialo direktorius Rytis Polikauskas.

Pokyčiai teorijos egzaminų klasėse

Panevėžio filiale teorijos egzaminų klasė jau įrengta pagal naujus standartus. Būsimi vairuotojai čia sėdės ne eilėmis, o puslankiu. Jiems įrengtos ir specialios spintelės asmeninių daiktų saugojimui, jog egzamino metu netrukdytų jokie pašaliniai daiktai.

Taip pat siekiant užtikrinti dar didesnę sukčiavimų prevenciją, kiekvienoje egzamino vietoje įrengtos vaizdo stebėjimo kameros.

Ateityje taip pat svarstoma apie galimybę teorijos egzaminus vykdyti nenutrūkstamu srautu – tai paspartintų egzaminavimo procesą. Kitaip tariant, nebūtų sudarinėjamos konkrečios asmenų grupės tam tikrai valandai: vienam asmeniui baigus egzaminą, į jo vietą galėtų iš karto ateiti kitas.

Nauji teorijos egzaminų klasės standartai atitinkamai bus diegiami ir kituose atnaujinamuose padaliniuose, pavyzdžiui, Klaipėdoje ir Šiauliuose.

Atkreipiame dėmesį, kad šiuo metu Panevėžio filialas dirba pirmadieniais–penktadieniais. Liepos mėnesį planuojami darbo laiko pokyčiai, tad klientai kviečiami sekti aktualią informaciją www.regitra.lt

Nors karantinas baigėsi, klientai ir toliau kviečiami dėl vizito padalinyje užsiregistruoti iš anksto.

Primename, kad daugelį „Regitros“ paslaugų galima atlikti tiesiog internetu www.regitra.lt. Nuotoliniu būdu galima ne tik pasikeisti vairuotojo pažymėjimą, bet ir užregistruoti Lietuvoje eksploatuotą automobilį ar pranešti apie jo pardavimą bei užsisakyti naujus numerio ženklus. Visi elektroniniai užsakymai gali būti pristatyti į siuntų savitarnos terminalus arba per kurjerį.