Informacija telefonu8 700 55151
LT

Naujienos

2020 11 13
Savaitės COVID-19 statistika „Regitroje“: fiksuoti 6 nauji ir 5 darbuotojų pasveikimo atvejai

Per savaitę – nuo lapkričio 6 d. iki 13 d. – koronavirusas patvirtintas 6 „Regitros“ darbuotojams. Iš jų keturi atvejai nustatyti Klaipėdoje ir po vieną Vilniuje bei Tauragėje. Taip pat minėtu laikotarpiu įmonėje fiksuoti 5 pasveikimo atvejai nuo šios infekcijos. Taigi,  šiuo metu iš viso jau yra 16 pasveikusių darbuotojų.

Du darbuotojai Klaipėdoje paskutinį kartą darbe lankėsi spalio 31 d., o teigiami testo rezultatai gauti lapkričio 6 ir 8 d. Kitų dviejų darbuotojų paskutinės darbo dienos buvo lapkričio 3 ir 7 d., jiems koronavirusas nustatytas to paties mėnesio 11 ir 12 d.

Kalbant apie Vilnių, čia COVID-19 atvejis fiksuotas Avižienių padalinyje, esančiame Senajame Ukmergės kel. 4. Darbuotojas paskutinį kartą darbe lankėsi lapkričio 2 d., o teigiamas testo rezultatas gautas lapkričio 7 d.

Tuo metu Tauragėje šią savaitę nustatytas pirmasis infekcijos atvejis įmonėje. Darbuotojo paskutinė darbo diena buvo lapkričio 7 d., o COVID-19 infekcija patvirtinta lapkričio 9 d.

„Deja, koronavirusas plinta visoje Lietuvoje, tad su šia infekcija neišvengiamai susiduriame ir mes.  Tačiau nustatant naujus atvejus kartu fiksuojame ir tuos, kuomet darbuotojai pasveiksta ir jau grįžta į darbą“, – teigia „Regitros“ generalinis direktorius Dalius Prevelis.

Įmonės vadovo teigimu, dedamos visos pastangos, kad būtų maksimaliai užtikrintas tiek visų saugumas, tiek paslaugų teikimas padaliniuose.

„Kadangi situacija šalyje ir toliau išlieka sudėtinga, norėčiau pakviesti ir paskatinti klientus naudotis elektroninėmis paslaugomis, o atvykstant į padalinį prieš tai dėl vizito užsiregistruoti iš anksto“, –  sako D. Prevelis.

Šiuo metu „Regitra“ imasi visų būtinų ir papildomų apsaugos priemonių, siekiant užtikrinti  darbuotojų ir klientų saugumą. Visi darbuotojai yra aprūpinti dezinfekcinėmis ir apsaugos priemonėmis. Atvykę į darbo vietą darbuotojai matuojasi savo kūno temperatūrą ir atidžiai stebi sveikatą. Klientų aptarnavimo erdvėse ribojami klientų srautai, reguliariai vėdinamos ir dezinfekuojamos patalpos bei dažnai liečiami paviršiai, o egzaminų automobiliuose įrengtos specialios pertvaros.

Per visą pandemijos laikotarpį COVID-19 infekcija iš viso buvo patvirtinta 27 „Regitros“ darbuotojams. Iš jų 16 jau yra pasveikę ir sugrįžę į darbą. Atvejai fiksuoti Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Tauragėje ir Prienuose. Kituose miestuose iki šiol susirgimų nebuvo nustatyta.