Informacija telefonu8 700 55151
LT

Naujienos

2020 12 09
Laikinai stabdoma „Regitros“ padalinio veikla Kėdainiuose

Nuo šiandien, gruodžio 9 d., laikinai stabdoma „Regitros“ padalinio veikla Kėdainiuose. Toks sprendimas priimtas gavus informaciją apie patvirtintą COVID-19 atvejį įmonėje. Dėl susidariusios situacijos klientai šiuo laikotarpiu kviečiami naudotis elektroninėmis paslaugomis ir visi užsakymai bus pristatyti per kurjerį ar į artimiausią paštomatą.

Darbuotojas, kuriam gruodžio 8 d. buvo patvirtintas koronavirusas, paskutinį kartą darbe lankėsi lapkričio 28 d. Įvertinus tai, jog padalinys yra nedidelis ir artimą kontaktą su sergančiuoju galėjo turėti kiti kartu dirbantys kolegos, Kėdainiuose laikinai nebus teikiamos paslaugos. Šiuo metu laukiama detalesnės informacijos bei rekomendacijų iš Nacionalinio visuomenės sveikatos centro, ir tuomet bus sprendžiama dėl tolimesnių veiksmų. Tad klientai informaciją apie tai, kada bus atnaujinta padalinio veikla, kviečiami sekti www.regitra.lt

Įmonė atsiprašo klientų dėl laikinų nepatogumų. Su užsiregistravusiais asmenimis susisiekia įmonės specialistai. Šiuo metu klientai kviečiami paslaugas atlikti nuotoliniu būdu: internetu galima ne tik pasikeisti vairuotojo pažymėjimą, bet ir užregistruoti Lietuvoje eksploatuotą automobilį ar pranešti apie jo pardavimą, užsisakyti numerio ženklus, registracijos liudijimą vietoj prarasto bei kt.

Svarbu pastebėti, jog įmonė deda visas pastangas, siekdama užtikrinti visų saugumą. Darbuotojai yra aprūpinti reikiamomis apsaugos priemonėmis, o darbas organizuojamas taip, jog būtų minimalus fizinis kontaktas su klientais.

Primename, kad Kėdainiuose yra teikiamos vairuotojo pažymėjimų išdavimo ir transporto priemonių registracijos paslaugos. Čia vyksta ir teorijos egzaminai.

Atsižvelgiant į susidariusią situaciją visoje šalyje, „Regitra“ atkreipia klientų dėmesį ir pataria prieš atvykstant į padalinius interneto svetainėje pasitikrinti aktualią informaciją apie šiuo metu teikiamas paslaugas ir darbo laiką. Ji skelbiama skiltyje „Aptarnavimo padalinių kontaktai ir darbo laikas“.