Informacija telefonu8 700 55151
LT

Naujienos

2020 05 20
Prarastos teisės vairuoti grąžinimo paslauga vėl teikiama įprasta tvarka

Nuo gegužės 20 d. prarastos teisės vairuoti grąžinimo paslauga teikiama vėl įprasta tvarka, t. y. tik „Regitros“ padaliniuose. Klientai prieš atvykdami į padalinį dėl vizito turi užsiregistruoti iš anksto.

Pastebėtina, kad peržiūrėta ir prarastos teisės vairuoti grąžinimo paslaugos kainodara. Nuo šiol duomenų keitimo paslauga, kitaip tariant, informacijos patikra ir vairuotojo pažymėjimo paskelbimas galiojančiu, kainuos 3,50 Eur.

Karantino laikotarpiu buvo sudaryta laikina galimybė susigrąžinti teisę vairuoti nuotoliniu būdu tiems asmenims, kuriems ji buvo atimta dėl Kelių eismo taisyklių pažeidimų trumpiau kaip vieneriems metams. Tačiau įmonei atnaujinus fizinį vairuotojo pažymėjimo išdavimo ir prarastos teisės vairuoti grąžinimo paslaugų teikimą teisė vairuoti vėl yra grąžinama tik padaliniuose.

Dėl vizito užsiregistruoti iš anksto galima ČIA.

Karantino laikotarpiu atvykstantiems į padalinį būtina laikytis bendrųjų saugumo reikalavimų.

Primename, kad jei asmuo prarado teisę vairuoti dėl Kelių eismo taisyklių pažeidimo, tokiu atveju susigrąžinti teisę vairuoti jis gali įgyvendinęs tik tam tikrus reikalavimus. Kokie tai reikalavimai, priklauso nuo pažeidimo tipo ir teisės atėmimo termino. Daugiau informacijos apie kiekvieną atvejį galima rasti ČIA.