Informacija telefonu8 700 55151
LT

Naujienos

2020 07 07
„Regitra“ grįžta prie įprasto darbo laiko ir klientų aptarnavimo šeštadieniais

Praėjusi savaitė buvo paskutinė, kuomet „Regitroje“ buvo taikomas karantino metu nustatytas vienodas administracijos ir padalinių darbo laikas. Nuo šiandien, liepos 7 d., įmonė grįžta prie įprasto darbo grafiko ir klientų aptarnavimo šeštadieniais.   

Visoje Lietuvoje veikia 39 „Regitros“ padaliniai. Dauguma jų antradieniais-penktadieniais klientus aptarnaus nuo 8 iki 16.45 val., o šeštadieniais – nuo 8 iki 14.45 val. Su tiksliais visų padalinių darbo laikais galima susipažinti įmonės interneto svetainėje.

Prioritetas iš anksto užsiregistravusiems – išlieka

Šiuo metu „Regitra“ transporto priemonių registracijos ir vairuotojo pažymėjimų išdavimo paslaugas savo klientams teikia elektroninėje erdvėje arba padaliniuose iš anksto užsiregistravusiems klientams. Rezervuoti aptarnavimo laiką galima tiesiog internetu.

Kalbant apie fizinį klientų priėmimą padaliniuose, pirmenybė teikiama užsiregistravusiems iš anksto. Toks aptarnavimo principas leidžia valdyti žmonių srautus ir užtikrinti, kad paslaugos būtų suteikiamos jų pageidaujamu laiku. Primename, kad šie klientai į padalinį atvyktų keliomis minutėmis anksčiau.

Asmenys skubiais atvejais gali būti priimami ir be registracijos. Tokiu atveju jie yra aptarnaujami tik tuomet, kai yra laisvų vietų ir neatvyksta iš anksto užsiregistravę klientai.

Remiantis duomenimis, birželio mėnesį „Regitros“ transporto priemonių registracijos ir vairuotojo pažymėjimų išdavimo paslaugų padaliniuose buvo suteikta apie 107 tūkst. klientų visoje Lietuvoje. Iš jų per 70 tūkst. pasinaudojo galimybe nelaukti eilėje ir užsiregistravo iš anksto.

Daugelį paslaugų galima atlikti tiesiog internetu

Primename, kad daugelį „Regitros“ paslaugų galima atlikti tiesiog internetu www.regitra.lt.  Nuotoliniu būdu galima ne tik pasikeisti vairuotojo pažymėjimą, bet ir užregistruoti Lietuvoje eksploatuotą automobilį ar pranešti apie jo pardavimą, užsisakyti naujus numerio ženklus bei kt.

Visi elektroniniai užsakymai gali būti pristatyti į siuntų savitarnos terminalus arba per kurjerį pageidaujamu adresu Lietuvoje.

 

Raktažodžiai: darbo laikas, Regitra