LT

Naujienos

2023 08 01
„Regitra“ skelbia naujus numerio ženklų derinius: daugiau nei 47 tūkst. kombinacijų

Antradienį, rugpjūčio 1 d., „Regitra“ papildys planuojamų gaminti numerio ženklų sąrašą 47 naujais deriniais iš M raidės. Taip pat sąrašas bus papildytas serijomis, skirtomis motociklams, mopedams ir priekaboms. Užsisakyti patikusius numerio ženklus pirmiausiai bus galima internetu nuo 17 val.

Klientai gali rinktis ne automatiškai priskiriamus numerio ženklus, o patys išsirinkti patikusią raidžių ir skaičių kombinaciją iš planuojamų gaminti sąrašo. Jis sudaromas abėcėlės tvarka ir kas keletą mėnesių atnaujinamas.

47 raidžių derinius, skirtus automobiliams, bus galima rinktis su skaičiais nuo 001 iki 999. Taigi, iš viso bus net 47 tūkst. galimų kombinacijų. Visas derinių sąrašas pateikiamas žemiau:

MUA, MUB, MUC, MUD, MUE, MUF, MUG, MUH, MUI, MUJ, MUK, MUL, MUM, MUN, MUO, MUP, MUR, MUS, MUT, MUU, MUV, MUZ, MVI, MZA, MZB, MZC, MZD, MZE, MZF, MZG, MZH, MZI, MZY, MZJ, MZK, MZL, MZM, MZN, MZO, MZP, MZR, MZS, MZT, MZU, MZV, MZZ.

Užsisakyti naują derinį galės ir priekabų savininkai, kuriems bus išleista net 11 kombinacijų: UI, UY, UK, UL, UM, UN, UR, UT, UO, UU, UV, UZ. Motociklams taip pat bus skirtos 4 naujos serijos: JM, JN, JO, JP. Mopedams numatyta skirti 10 naujų derinių: BFM, BFN, BFO, BFP, BFR, BFS, BFT, BFU, BFV, BFZ.

Primename, kad planuojami gaminti numerio ženklai yra skirstomi į 4 grupes, kurių kaina priklauso nuo pasirinktos raidžių ir skaičių kombinacijos. Pavyzdžiui, MUM 101 kainuos 75 Eur, o MUR 001 – 250 Eur. Detaliau su kainoraščiu galima susipažinti „Regitros“ interneto svetainėje ČIA.

Patys pirmieji naujuosius derinius užsisakyti galės gyventojai, teikiantys užsakymą teikiant užsakymą internetu. Tai daryti bus galima bus galima rugpjūčio 1 d. nuo 17 val. Norintys padalinyje užsisakyti norimus numerio ženklus, tai galės atlikti kitą darbo dieną, t. y. trečiadienį.

Rezervuoti numerio ženklai pagaminami per 5 d. d. Po to klientai juos taip pat internetu gali priskirti savo turimam automobiliui, o numerio ženklus ir naują registracijos liudijimą gauti tiesiog į paštomatą arba per kurjerį. Užsisakyti numerio ženklus gali ir tie, kurie dar tik planuoja įsigyti automobilį. Tokiu atveju jie nemokamai 1 metus saugomi „Regitros“ padalinyje.