Informacija telefonu8 700 55151
LT

Naujienos

2020 08 04
„Regitros“ Šiaulių filialas klientų laukia naujose patalpose

„Regitros“ Šiaulių filialas persikėlė į naujas patalpas ir nuo šiandien, rugpjūčio 4 d., paslaugas pradeda teikti adresu Serbentų g. 220. Naujame pastate lauks ne viena naujovė: nuo naujo standarto teorijos egzaminų klasės iki erdvesnės automobilių stovėjimo aikštelės.

Šiaulių filiale klientai ir toliau galės gauti visas „Regitros“ paslaugas: transporto priemonių registracijos, vairuotojų egzaminavimo ir vairuotojo pažymėjimų išdavimo.

„Būsimus vairuotojus pasitiksime su atsinaujinusia teorijos žinių patikrinimui skirta klase, kurioje egzaminuojamieji sėdės ne eilėmis, o puslankiu. Egzamino laikymo vietose taip pat įrengtos vaizdo stebėjimo kameros ir specialios spintelės asmeninių daiktų saugojimui, kad per egzaminą netrukdytų jokie pašaliniai daiktai“, – sako „Regitros“ Šiaulių filialo direktorius Vilmantas Ramonas.

Naujos patalpos yra pritaikytos asmenims su negalia ir kitų klientų poreikiams. Pavyzdžiui, senajame pastate klientus klaidino įėjimas per kitos įmonės patalpas, o paslaugų erdvės buvo išskaidytos ir į jas buvo galima patekti tik per skirtingus įėjimus. Nuo šiol visos paslaugos bus teikiamos patogiame ir šiuolaikiškame vieno aukšto pastate, t. y. viskas bus vienoje vietoje.

„Beje, naujo pastato teritorijoje klientų patogumui įrengta erdvi automobilių stovėjimo aikštelė, kuri talpins apie 80 automobilių. Taip pat šalia pastato yra egzaminavimo aikštelė, tad egzamino metu atliekamas užduotis būsimi vairuotojai galės atlikti čia pat“, – teigia V. Ramonas.

Padalinio darbo laikas išlieka nepakitęs. Antradienį–penktadienį aptarnavimo laikas yra nuo 8.00 iki 16.45 val. (pietų pertrauka 12.00–12.45 val.), o šeštadienį – nuo 7.30 val. iki 14.45 val. (pietų pertrauka 11.30–12.00 val.). Klientai kviečiami dėl vizito užsiregistruoti iš anksto ČIA.

Primename, kad daugelį „Regitros“ paslaugų galima atlikti tiesiog internetu www.regitra.lt. Nuotoliniu būdu galima ne tik pasikeisti vairuotojo pažymėjimą, bet ir užregistruoti Lietuvoje eksploatuotą automobilį ar pranešti apie jo pardavimą, užsisakyti naujus numerio ženklus bei kt. Elektroniniai užsakymai pristatomi į siuntų savitarnos terminalus arba per kurjerį pageidaujamu adresu visoje Lietuvoje.

 

Raktažodžiai: Šiaulių filialas, Regitra