LT

Registravimosi ir atšaukimo tvarka

 • Registracijos būdai

  Užsiregistruoti į egzaminą galite šiais būdais:

   

  1. Internetu

   

  Registruojantis internetu Jūs galėsite:

   

  • registruotis į egzaminus;
  • atšaukti registraciją į egzaminus;
  • pakeisti egzaminų datą ir laiką;
  • peržiūrėti grafikus;
  • peržiūrėti laikytų egzaminų informaciją.

  Užsiregistruoti

   

  2. Telefonu +370 700 55151

  Telefonu Jūs galėsite tik užsiregistruoti į egzaminą arba jį atšaukti. Registruojantis telefonu, bus prašoma pateikti savo asmens kodą, vardą ir pavardę. Registruojantis į praktikos egzaminą, papildomai bus prašoma nurodyti prašymo numerį. Prašymo numerio reikės ir atšaukiant registraciją.

   

  3. „Regitros“ padalinyje

  Registruojantis į egzaminus „Regitros“ padalinyje, Jums reikės pateikti savo asmens dokumentą.

 • Informacija negalintiems dalyvauti egzamine

  Apie tai, kad negalėsite dalyvauti praktikos egzamine, prašome pranešti likus bent 24 val. iki jo pradžios, jog kiti asmenys galėtų užsiregistruoti į atsilaisvinusią vietą.

  Tai galite padaryti paprasčiausiai internetu. Čia taip pat galėsite atlikti ir daugiau veiksmų – neišsiregistravus iš egzamino neribotai keisti jo datą bei laiką. Negalintys informuoti internetu, tai gali padaryti ir paskambinę bendruoju telefonu +370 700 55151.

  Atkreipiame dėmesį, kad jei laiku neatvyksite į praktikos egzaminą ar apie tai nepranešite prieš 24 val., pakartotinai jį laikyti galėsite ne anksčiau kaip po 30 kalendorinių dienų.

  Jei pageidausite egzaminą laikyti anksčiau nurodyto termino, turėsite sumokėti už praktikos egzaminą, į kurį neatvykote, visą kainą.

 • Informacija atvykusiems, bet nepasiruošusiems laikyti egzaminą

  Jei atvykote į egzaminą, tačiau neįvykdėte sąlygų jam laikyti (pavyzdžiui, nepateikėte visų reikiamų dokumentų, nepasirūpinote tinkama motociklininko apranga ir kt.), pakartotinai laikyti egzaminą galite ne anksčiau kaip po 30 kalendorinių dienų.

  Jei pageidaujate egzaminą laikyti anksčiau nurodyto termino, turite sumokėti už praktikos egzaminą, į kurį neatvykote, visą kainą.