LT

Orijana MAŠALĖ

Orijana Mašalė

Akcinės bendrovės „Regitra“
Valdybos pirmininkė nuo 2024 m. liepos 1 d.
Nepriklausoma valdybos narė nuo 2024 m. liepos 1 d.

Valstybės įmonės „Regitra“
Valdybos pirmininkė 2022 m. liepos 1 d. – 2024 m. birželio 30 d.
Nepriklausoma valdybos narė 2022 m. birželio 20 d. – 2024 m. birželio 30 d.

Patirtis: Nepriklausoma valdybų narė ir pirmininkė, savo vadybinę patirtį kaupianti nuo 2004 m. Dirbo „Fortune 500“ TOP 3 korporacijoje, taip pat skandinaviškoje draudimo bendrovėje. O. Mašalė buvo ekonomikos ministro ir valstybės kontrolieriaus patarėja.

Dabartinė veikla: Civilinės aviacijos asociacijos (CAVIA) valdybos pirmininkė, dirbtinio intelekto srityje veikiančio startuolio bendraįkūrėja, organizacijų konsultantė valdysenos, vadybos ir krizių valdymo temomis.

Indrė GASPERĖ

Indrė Gasperė

Akcinės bendrovės „Regitra“
Valdybos narė nuo 2024 m. liepos 1 d.

Valstybės įmonės „Regitra“
Valdybos narė 2022 m. birželio 20 d. – 2024 m. birželio 30 d.

Išsilavinimas: Mykolo Romerio universitetas, tarptautinės teisės magistro laipsnis.

Patirtis: Atstovavimo teismuose ir teisės srityse dirba  21 m., patirtis strateginių sprendimų priėmimo, tiesioginio teisės taikymo, ginčų sprendimo, sutarčių teisės, viešųjų pirkimų vykdymo srityse. I. Gasperė taip pat turi ilgametę darbo patirtį viešųjų pirkimų komisijose.

Dabartinė veikla: Asmens dokumentų išrašymo centro prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos direktorė.

Giedrė BLAZGIENĖ

Giedrė Blazgienė

Akcinės bendrovės „Regitra“
Nepriklausoma valdybos narė nuo 2024 m. liepos 1 d.

Valstybės įmonės „Regitra“
Nepriklausoma valdybos narė 2022 m. birželio 20 d. – 2024 m. birželio 30 d.

Išsilavinimas: Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VILNIUS TECH), Portugalijos Minho universitetas, verslo administravimo magistro laipsnis.

Patirtis: Daugiau nei 15 m. patirties reguliuojamoje rinkoje (bankininkystė, telekomunikacijos, vandentvarka) klientų aptarnavime, produktų kūrime, pardavimuose, rinkodaroje ir IT projektų valdyme (CRM, savitarnos diegimas ir tobulinimas).

Dabartinė veikla: Nepriklausoma narė; AB „Mano bankas“ generalinė direktorė ir valdybos narė.

Arūnas PENKAITIS

Arūnas Penkaitis

Akcinės bendrovės „Regitra“
Nepriklausomas valdybos narys nuo 2024 m. liepos 1 d.

Išsilavinimas: Vilniaus universitetas, matematikos mokslų bakalauras.

Patirtis: Arūnas turi daugiau kaip 25 metus įvairiapusės verslo (nuo verslo plėtros direktoriaus iki įmonių grupės generalinio direktoriaus ir savo verslo savininko) ir IT (nuo informacinių sistemų kūrėjo iki IT direktoriaus) tarptautinės patirties. Jis jau 10+ metų dirba pagal Agile metodologiją, Agile ir skaitmeninės transformacijos klausimais konsultuoja valstybinio sektoriaus organizacijas ir dideles įmonių grupes finansų, draudimo, logistikos, gamybos, mažmeninės ir didmeninės prekybos ir kitose srityse.

Dabartinė veikla: VšĮ „Centrinė projektų valdymo agentūra" valdybos pirmininkas, UAB „InMedica" ir UAB „Kardiolita" įmonių grupės inovacijų ir IT direktorius.

Organizacijų konsultantas skaitmeninių inovacijų ir Agile klausimais, lektorius ir treneris bei vienas iš asociacijos Lietuvos IT vadovų klubas CIO.LT įkūrėjų.

Kęstutis MOTIEJŪNAS

Kęstutis Motiejūnas

Akcinės bendrovės „Regitra“
Nepriklausomas valdybos narys nuo 2024 m. liepos 1 d.

Išsilavinimas: Vilniaus universitetas, apskaitos ir audito magistro laispsnis.

Patirtis: Nepriklausomas valstybės valdomų įmonių valdybų narys ir pirmininkas, valstybės valdomos įmonės – Nacionalinės plėtros įstaigos generalinis direktorius, draudimo įmonės generalinis direktorius, 17 metų patirties gyvybės  ir negyvybės draudimo įmonėse įvairiose funkcijose: finansai ir apskaita, verslo plėtra, pardavimų tinklo valdymas, operacijos, rizikos vertinimas, produktai ir kainodara.

Dabartinė veikla: Smulkaus verslo savininkas.