Informacija telefonu8 700 55151
LT

Naujienos

2020 12 08
Atsinaujino „Regitros“ padalinys Kaune: būsimų vairuotojų laukia naujo standarto teorijos egzaminų klasė

Šiandien kauniečiams duris atveria atsinaujinęs „Regitros“ pagrindinis miesto filialas. Atlikus pastato rekonstrukciją, čia įrengta naujo standarto teorijos egzaminų klasė ir erdvesnė bei šiuolaikiškesnė klientų aptarnavimo salė. Padalinio vieta išlieka nepakitusi – klientai ir toliau laukiami adresu Raudondvario pl. 234B įprastomis darbo valandomis.

Pagrindiniame Kauno filiale paslaugos klientams teikiamos dviejuose vienas šalia kito esančiuose pastatuose. Vienas jų skirtas aptarnauti dėl transporto priemonių registracijos atvykusius klientus, o kitame teikiamos vairuotojų egzaminavimo ir vairuotojo pažymėjimų išdavimo paslaugos.

„Prieš keletą metų buvo pastatytas naujas transporto priemonių registracijos pastatas. Na, o šiemet balandžio mėnesį prasidėjo egzaminavimo ir vairuotojo pažymėjimų išdavimo patalpų rekonstrukcija. Ji jau yra baigta, tad džiaugiamės, kad nuo šiol būsimus ir esamus vairuotojus pasitiksime naujose, modernesnėse patalpose“, – sako „Regitros“ Kauno filialo direktorius Gedeminas Andriukaitis.

Bene didžiausia naujovė laukia būsimų vairuotojų, kadangi čia įrengta naujo standarto teorijos egzaminų klasė, kurioje yra 17 egzaminavimo vietų.

„Siekiant užtikrinti didesnę sukčiavimų prevenciją, visoje Lietuvoje palaipsniui atnaujinamos teorijos egzaminų klasės. Naujo standarto klasę jau turime ir Kaune. Joje bus sėdima puslankiu, o egzaminavimo vietose įrengti veidrodžiai ir vaizdo stebėjimo kameros“, – teigia G. Andriukaitis.

Primename, kad be pagrindinio filialo Kaune yra dar vienas „Regitros“ padalinys, kuris pasiekiamas adresu V. Krėvės pr. 120. Jame teikiamos transporto priemonių registracijos ir vairuotojo pažymėjimų atsiėmimo paslaugos, taip pat siekiant skaidyti klientų srautus, šiuo metu čia vyksta ir B kategorijos praktikos egzaminai. Su tiksliais padalinių darbo laikais galima susipažinti ČIA.

Karantino laikotarpiu „Regitra“ klientus skatina nepamiršti laikytis visų saugumo reikalavimų, o prieš atvykstant į padalinį dėl vizito užsiregistruoti iš anksto. Taip pat, jei yra galimybė, paslaugas atlikti tiesiog internetu ir visi elektroniniai užsakymai bus pristatyti per kurjerį ar į artimiausią paštomatą. Nuotoliniu būdu galima ne tik užsisakyti vairuotojo pažymėjimą, bet ir užregistruoti prieš tai Lietuvoje eksploatuotą automobilį ar pranešti apie jo pardavimą.