LT

Naujienos

2022 10 18
„Regitra“ skelbia naujus numerio ženklų derinius: sau patinkantį ras ne tik Mindaugai ar Monikos, bet ir „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ gerbėjai

Jau kitą savaitę, spalio 25 d., „Regitra“ paskelbs 69 naujus automobiliams planuojamus gaminti numerio ženklų derinius iš „M“ raidės, tad iš viso bus net 69 tūkst. galimų raidžių ir skaičių kombinacijų. Sau patinkančius derinius ras ne tik Mindaugai – MND, Monikos – MON, MNK, bet ir grupės „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ hito „Mažulė“ gerbėjai – MNM. Pirmieji norintys įsigyti išskirtinius numerio ženklus, tai galės padaryti internetu nuo 17 val.

Nors įprasta praktika ta, kad registruojamam automobiliui numerio ženklų kombinacija yra parenkama automatiškai eilės tvarka, vis daugiau žmonių nori išskirtinių derinių, turinčių tam tikrą jiems artimą reikšmę.

„Pasidarė smalsu, o kokių reikšmių mes patys galėtume atrasti naujuose deriniuose, tad pabandėme į šį procesą pirmą kartą įtraukti kolegas, „Regitros“ darbuotojus – taip ir gimė įvairios idėjos, tokios kaip MOP – mopsų mylėtojams ir augintojams, MON – žemaitiškai „mano“, „MOM“ – iš anglų kalbos išvertus „mama“ ir kt. Tiesa, vienas iš labiausiai visiems įsiminusių tapo MNM – „mano mažulė“ – „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ automobilį apdainuotos ir hitu tapusios dainos pagrindiniai žodžiai, todėl šį kartą sugalvojome, bendradarbiaudami su grupe, linksmai ir kiek kitaip pristatyti naujus numerio ženklų derinius“, – teigia Antanas Raudonis, ilgametis „Regitros“ numerio ženklų išdavimo ekspertas.

„Lietuvoje yra beveik 1,65 mln. keturračių mažulių ir daina „Mažulė“ skirta kiekvienai iš jų. Neslėpsime, būtų labai malonu, jei tarp šių daugybės derinių būtų ir AKD, tačiau savo keturrates mažules bus galima papuošti ne tik MNM, bet ir MNG deriniais, niūniuojant kitą gerai žinomą dainos „Mangai“ melodiją“, – teigia grupės „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ nariai.

Naujieji deriniai

Šį kartą automobilių savininkų laukia galimybė  išsirinkti sau patinkantį derinį net iš 69  tūkst. galimų raidžių ir skaičių kombinacijų.

Nauji raidžių deriniai, kartu pasirenkant skaičius nuo 001 iki 999, yra šie:
MNA, MNB, MNC, MND, MNE, MNF, MNG, MNH, MNI, MNY, MNJ, MNK, MNL, MNM, MNN, MNO, MNP, MNR, MNS, MNT, MNU, MNV, MNZ, MOA, MOB, MOC, MOD, MOE, MOF, MOG, MOH, MOI, MOY, MOJ, MOK, MOL, MOM, MON, MOO, MOP, MOR, MOS, MOT, MOU, MOV, MOZ, MPA, MPB, MPC, MPD, MPE, MPF, MPG, MPH, MPI, MPY, MPJ, MPK, MPL, MPM, MPN, MPO, MPP, MPR, MPS, MPT, MPU, MPV, MPZ.

Primename, kad planuojami gaminti numerio ženklai yra skirstomi į 4 grupes, kurių kaina priklauso nuo pasirinktos raidžių ir skaičių kombinacijos. Pavyzdžiui, MNM 101 kainuos 75 Eur, o MOM 001 – 250 Eur.

Norimą derinį bus galima užsisakyti jau nuo spalio 25 d. 17 val. internetu (eKETRIS sistemoje), o „Regitros“ padalinyje – kitą darbo dieną, t. y. spalio 26 d.

Išsamų kainoraštį ir dar daugiau informacijos apie tai, kaip užsisakyti patikusį derinį, rasite „Regitros“ interneto svetainėje ČIA.

Nuotr. autorius – Algis Kriščiūnas.