Informacija telefonu8 700 55151
LT

Lietuvos vežėjams

Jei esate Lietuvos vežėjas, transporto priemonių nuosavybės deklaravimo ir registracijos paslaugas galite gauti:

  • prioritetine tvarka pateikus prašymą el. paštu vezejams@regitra.lt, jei Jūsų įmonė yra įregistruota įstatymų nustatyta tvarka ir turite leidimą, licenciją vežti krovinius šalies viduje ir / ar už jos ribų;
  • internetu;
  • bendra tvarka „Regitros“ padalinyje dėl vizito užsiregistravus iš anksto ČIA.

 
Jei kreipiatės prioritetine tvarka, Jums reikės:

1. Užpildyti standartizuotą prašymo formą.
2. El. paštu vezejams@regitra.lt pateikti pasirašytą prašymą ir visas registracijai reikalingas dokumentų kopijas (transporto priemonės kilmės, atitikties, valdymo pagrindą patvirtinančius dokumentus, įgaliojimus ir kt.).

Darbuotojas, suderinęs su „Regitros“ padaliniu dėl priimamo prašymų kiekio, prašyme nurodytais kontaktais informuos Jus apie transporto priemonių dokumentų priėmimo vietą ir laiką.

Gautų prašymų nagrinėjimas vyksta darbo dienomis: I-IV: 8.00-12.00 val. ir 13.00-16.00 val. V: 8.00-12.00 val. ir 13.00-15:00 val.

Gavus patvirtinimą dėl rezervacijos, prašome suderintu laiku į „Regitros“ padalinį pristatyti originalius dokumentus: pasirašytą prašymą ir kiekvienos transporto priemonės atskirai sukomplektuotą dokumentų paketą (pateikiamų transporto priemonių dokumentų paketų kiekis turi sutapti su prašyme nurodytų transporto priemonių kiekiu).

SVARBU. Prieš pateikiant dokumentus jau turi būtų atliktas ir įskaitytas avansinis mokėjimas arba bankinis pavedimas už prašyme nurodytos (-ų) transporto priemonės (-ių) nuosavybės deklaravimo ir / ar įregistravimo paslaugas į „Regitros“ banko sąskaitą. Įmonės rekvizitus rasite ČIA.

Susipažinti su nuosavybės deklaravimo paslaugų kainoraščiu galite ČIA, o su transporto priemonių registravimo paslaugų ČIA.