LT

Naujų transporto priemonių gamintojų atstovams

Jei esate naujų transporto priemonių gamintojų atstovas, užsiregistruoti vizitui dėl transporto priemonių įregistravimo galite šiais būdais:

  • prioritetine tvarka pateikus prašymą el. paštu prasymai@regitra.lt, jei įmonė yra sudariusi sutartį su „Regitra“ dėl naujų transporto priemonių duomenų teikimo;
  • bendra tvarka dėl vizito padalinyje užsiregistravus iš anksto ČIA.

 

Jei kreipiatės prioritetine tvarka, Jums reikės:

1. Užpildyti standartizuotą prašymo formą ir pateikti ją el. paštu prasymai@regitra.lt

Darbuotojas, suderinęs su „Regitros“ padaliniu dėl priimamo prašymų kiekio, prašyme nurodytais kontaktais informuos Jus apie transporto priemonių dokumentų priėmimo vietą ir laiką.

Gautų prašymų nagrinėjimas vyksta darbo dienomis:  I-IV: 8.00-12.00 val. ir 13.00-16.00 val. V: 8.00-12.00 val. ir 13.00-15:00 val.

2. Gavus patvirtinimą dėl rezervacijos, prašome suderintu laiku į „Regitros“ padalinį pristatyti originalius dokumentus: pasirašytą prašymą ir kiekvienos transporto priemonės atskirai sukomplektuotą dokumentų paketą (pateikiamų transporto priemonių dokumentų paketų kiekis turi sutapti su prašyme nurodytų transporto priemonių kiekiu).

SVARBU. Rekomenduojame pasirūpinti, kad iki atvykimo į padalinį būtų atliktas ir įskaitytas avansinis mokėjimas arba bankinis pavedimas už prašyme nurodytos (-ų) transporto priemonės (-ių) nuosavybės deklaravimo ir / ar įregistravimo paslaugas į „Regitros“ banko sąskaitą. Įmonės rekvizitus rasite ČIA.

Susipažinti su nuosavybės deklaravimo paslaugų kainoraščiu galite ČIA, o su transporto priemonių registravimo paslaugų ČIA.